آموزش سئو رایگان [خودتان سئو کار شوید] تکنیک های 2022 بهینه سازی سایت

آموزش سئو رایگان [خودتان سئو کار شوید] تکنیک های 2022 بهینه سازی سایت

آموزش سئو رایگان [خودتان سئو کار شوید] تکنیک های 2022 بهینه سازی سایت

Blog Article

طبیعی است که صفحه اصلی سایت شما در راس تمامی صفحات است؛ بعد از آن باید مهم ترین صفحات یا برگه ها قرار بگیرند که شما این ها را مشخص می کنید؛ سپس با توجه به ارتباط محتوایی صفحات، می توانید بقیه ساختار سایتتان را مشخص کنید. تصور کنید بعد از تلاش و هزینهی زیاد سایتی را راهاندازی کردهاید، اما با گذشت زمان و فعالیتهایی که تاکنون داشتهاید آمار بازدید سایتتان بسیار پایین است. آنوقت تغییرات آمار بازدید بعد از بهینهسازی سایت واقعاً دیدنی است. اگر فکر میکنید مطالب گفته شده بیشتر جنبهی شعارگونه دارند بهتر است به آمارهایی که در ادامهی مطلب بعد نوشته شده است دقت نمایید. همانطور که گفته شد انجام خدمات سئو برای هر سایتی ضروری است. به هر سیستم نرم افزاری پیشرفته که اطلاعاتی درمورد عملکرد داخلی آن در دسترس نیست جعبه سیاه یا Black Box گفته می شود. در ادامه توضیحات جامعی دربارهی اهمیت سئو و ویژگیهای این دورهی آموزشی ارائه شده است که پیشنهاد میکنیم به آنها توجه کنید. شما علاوه بر آموختن بهینه سازی سایت از ما هدیه نیز دریافت خواهید کرد و همینطور ما three ماه به صورت رایگان به شما پشتیبانی ارائه خواهیم داد و همراه شما خواهیم بود.


ساختار لینک سازی داخلی به گوگل کمک می کند تا صفحات با ارزش تر و اصطلاحا تارگت شما را شناسایی کند. از این گذشته، مصاحبه شوندگانی که مخاطبان زیادی دارند؛ اگر مصاحبه خود با شما را به اشتراک بگذارند ترافیک بسیار زیاد و ارزشمندی را به دست میاورید. اگر شما صاحب کسبوکاری هستید میتوانید با گذراندن آموزش جامع سئو، وبسایت خود را به طور کامل سئو کنید و از پرداخت هزینههای زیاد به سئوکاران خلاص شوید. وقتی میگوییم سئو معجزه میکند یعنی با بهینه کردن سایت خود میتوانید سهم زیادی از میلیونها جستجوی روزانه را به خود اختصاص دهید. با این روش است که میتوانید روزانه خدمات خود را به هزاران نفر معرفی کنید. این پکیج سئو با کاربردیترین مطالب تهیه شده است که با گذراندن آن میتوانید خدمات سئو را برای سایر وبسایتها انجام دهید و از این راه درآمد خوبی هم داشته باشید. دوره آموزش سئو با هدف آموزش مفاهیم و ابزارهای سئو به صورت کاربردی تهیه شده است.


ولی از طرف دیگه ما فاکتورهای زیادی که تاثیر گذار هستند در سئو رو میشناسیم و باید طبق همین فاکتورها سایت خودمون رو برای گوگل بهینه سازی کنیم، مواردی مثل محتوای با کیفیت و سئو شده، نکات فنی مثل سرعت سایت و تگ های html و هزاران نکته دی دیگه که در این صفحه آموزش داده شده. در دوره جامع آموزش سئو، شما یاد می بیانیه کامل گیرید که چگونه برای مدت زمان بسیار طولانی، رنک وب سایت خود را در بالاترین حد ممکن، نگه دارید. ما این موضوع را به شما پیشنهاد نمیدهیم. دوره جامع آموزش سئو ما فرصتی است فوق العاده در این زمینه که شما می توانید از آن نهایت بهره را ببرید. شما می توانید در تمام دوره ها یا فقط یکی از آن ها شرکت کنید. شما زمانی می توانید از گوگل درآمد داشته باشید که سایت خود را سئو کرده باشید و در نتایج اول گوگل قرار گرفته باشید. در اینصورت به طور میانگین نرخ کلیک روی سایت شما حدود ۲۰٪ میشود و این یعنی ۱۳ برابر شدن آمار بازدید شما نسبت به جایگاه فعلی! در این جایگاه نرخ کلیک روی عنوان سایت شما به طور میانگین ۱.۵٪ است. بهتر است بدانید که این بی کفیت بودن سایت تنها محدود به طراحی نیست و همه بخش های وب سایت شما را در بر می گیرد. Th is po​st h᠎as  been w᠎ritt en by G SA  C on​tent Gen​erator Demover​sion!


وبسایت شما حکم یک دفتر کار یا فروشگاه را دارد.

این مسئله را امیر قمصری هم تجربه کرده و در دوره آموزش سئو آسمان خراش به به آن تاکید می کند. این مسئله باعث شد تا مواردی مانند لینک بیلدینگ و خرید بک لینک بوجود آید. با افزایش تعداد بازدیدکنندههای هدفمند، قطعاً به افزایش درآمد خود تا چندین برابر هم کمک خواهید کرد. یعنی از ۱۰۰ کاربر جستجو کننده فقط یک یا دو نفر از آنها به بازدیدکنندههای سایت شما تبدیل میشوند. در این پکیج آموزشی، به شما آموزش داده میشود چگونه یک وبسایت را به صدر نتایج جستجو در گوگل برسانید و بازدید وبسایت خود را چند برابر کنید. افرادی که به اندازه کافی صبور نیستند، غالبا نا امید شده و قبل از مشاهده نتایج، سئو را کنار می گذارند. قبل از انجام امور سئو موقعیت این فروشگاه در کوچه پس کوچههای شهر اینترنتی قرار دارد! وبسایت شما حکم یک دفتر کار یا فروشگاه را دارد. فرض میکنیم (به طور خوشبینانه) وبسایت شما در جستجوهای گوگل به طور میانگین در اواخر صفحهی اول از نتایج قرار دارد. حال فرض کنید جایگاه شما در صفحات ۲ یا ۳ باشد که تعداد کلیکهای دریافتی شما به ۱٪ هم نرسد!

Report this page